Sedmadvacetiletý Danny Stahl má více než 72 tetování, které pokrývá skoro celé jeho tělo. Má potetované nohy, ruce, hruď, krk a na obličeji má hned devět tetování. Jedno má pak i na zadní straně hlavy. Sám vtipkuje, že má tetování nedostatek. Svoje první tetování si nechal udělat v 18 letech a od té doby se změnil k nepoznání. Proto se přihlásil do pořadu Truly’s Transformed, ve kterém profesionální maskéři zakryli veškerý inkoust na jeho těle make-upem a on tak mohl spatřit, jak by vypadal bez veškerého svého tetování. Během natáčení pak prohlásil, že kdyby se probudil jednoho dne bez tetování, cítil by se jako obyčejný člověk a nenáviděl by to.
Maskérky nejprve nanesly barevný korektor na téměř celé Dannyho tělo a poté na něj navrstvily pigment, který odpovídá tónu jeho pleti. Díky konturovací paletce pak maskérka přidala spousty přirozených mužských kontur zpět na jeho tvář. Danny však z výsledku nebyl příliš nadšený. Když se viděl v zrcadle, prohlásil, že vypadá jako zatracená panenka Ken a že se mu to nelíbí. Jedním dechem však dodal, že nečekal, že to bude vypadat tak šíleně a realisticky. Se svým novým vzhledem se pak šel pochlubit své matce Robin, která si na Dannyho tetování zvykla, ačkoliv se poprvé nechal tetovat, aniž by s tím souhlasila. Z jeho proměny byla v šoku, ale nadšená nebyla. Proměna se jí nelíbila, jelikož podle ní odpovídají Dannyho tetování jeho osobnosti a bez nich to zkrátka není on.
Ačkoliv si Danny mohl vyzkoušet, jak by vypadal bez tetování, po smytí tlusté vrstvy make-upu měl svá tetování zpět. Pokud se chtějí lidé zbavit tetování permanentně, nabízí se jim několik možností. Jednou z nich je odstranění tetování pomocí laseru. Účinnost a způsob provedení se liší podle typu používaných laserů, ale také podle typu a rozměrů tetování. Díky laseru se pigment tetování rozbíjí na malé částečky, které poté tělo vyloučí. Tato metoda vyžaduje většinou hned několik sezení a nemusí být vždy stoprocentní. Další metodou, která se však příliš nepoužívá, je takzvaná excize, kdy je tetování vyříznuto, proto se tato metoda hodí jen na opravdu malá tetování. Nevýhodou je, že vznikne na jeho místě jizva. Asi nejčastěji využívaným způsobem je přetetování starého obrázku na nový. Využívá se často, pokud někdo lituje starého tetování a chce změnit jeho motiv, ale tetování samotné mu nevadí. Lze také zvolit i překrytí motivu tělovou barvu, což může pomoci tetování zcela zakrýt, jako byste žádné neměli. Přetetování bývá také nejlevnější metodou, jelikož odstranění tetování pomocí laseru bývá poměrně nákladné. Dříve se při odstraňování tetování používal i tzv. dermabraze, což byly různé metody výbrusu. Tento způsob byl však hodně bolestivý a poškozoval i okolní zdravou kůži, proto se dnes již téměř nepoužívá.
Úvodní fotka: Profimedia
Zdroje: YouTube, Instagram, Healthline